Pravděpodobně německý malíř kolem 1850
Italská krajina, nesignováno, olej/plátno, 93 x 134 cm, poškozená malba a rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |